Residence Prokopova

Nové byty v Praze 3 - Žižkov, Prokopova 2856/10

Kuchyně Schüller

Úvodní strana  >  Kuchyně Schüller
byt 2+kk byt 3+kk byt 4+kk  
LIMA
NX601
FLAIR
NX500
NOVA
NX501
www.schueller.cz
e-mail: schueller.musilova@seznam.cz
tel.: 222 251 319 , 739 058 062 , 739 058 067
Residence Prokopova nabízí klientům vysoký a kvalitní standart bydlení jehož nezbytnou součástí je i návrh a výběr kuchyně. Určujícím prvkem návrhu kuchyní v Residenci Prokopova je design a individualita. Klienti si mohou vybrat kuchyň tak, aby konečný výsledek zcela odpovídal jejich životnímu stylu, potřebám a vkusu.
Zvýhodněné podmínky nabízí klientům firma Schüller Küchen, jeden z nejlepších výrobců vestavěných kuchyní. Jejich značkové produkty náleží po technické a designové stránce k absolutní špičce a cena kuchyní pro klienty Residence Prokopova je velmi příznivá. Ve spolupráci s firmou Schüller Küchen budou veškeré požadavky klientů včas zahrnuty do konečné podoby a instalace kuchyně.
Kuchyně nejsou součástí vybavení bytů.

Garance a charakteristika produktů:

 • originální značkový produkt špičkového designu v nadstandardní kvalitě, ovšem při zachování vynikajícího poměru cena / kvalita
 • 20 let záruka na výsuvy a šuplíky Blum, na "dřevo" 5 let
 • precizní a přesné zpracování jako standard
 • stabilní ceny všech našich produktů (jen 1x ročně se mění prodejní katalogy)
 • projektová dokumentace a vizualizace na špičkové 3D úrovni
 • dodací lhůty 4 týdny, doobjednávky ca. do 14 dnů
 • vlastní vozový park se speciálními nábytkářskými nástavbami
 • Výbava a technika:
  Veškeré výsuvy a šuplíky všech modelových řad jsou standardně vybaveny systémem samodovíracích plnovýsuvů Blum-motion s 20 letou garancí, všechny prvky standardně vybavujeme kvalitním značkovým vnitřním programem (např.Kesseboehmer, Blum,…) a garantujeme používání výhradně nejlepších materiálů, polotovarů a nejmodernějších technologických postupů. Naše kuchyně splňují veškeré přísné normy DIN i Evropské unie v souvislosti s hygienickými požadavky i nároky vůči životnímu prostředí. V roce 2004 jsem obdrželi ISO certifikaci.

  Programová nabídka je vůbec nejrozsáhlejší na českém trhu:
  Nextline – top kolekce pro nejnáročnějšího zákazníka v jedinečném designu obnáší 7 program. řad ve 39 barevných a materiálových provedeních. Masívy, laky, folie...
  Next 125 – velmi moderní kolekce s high-tech výbavou pro náročného zákazníka, provedení: melaminové pryskyřice, polymérové folie, lak (vysoký lesk i matný strukturní), přírodní dýhy, masívy. Celk. 14 programů, každý v několika barevných provedeních představuje ca. 60 různých provedení.
  Creativ collection – je kolekce obsahující veškeré soudobé designové trendy. Zahrnuje jak nadčasový a moderní design, tak rustikální a venkovský styl v provedeních: melaminové pryskyřice, polymérové folie, polyuretanové laky, přírodní dýhy, masívy, dýhy. Celk. 32 programů, každý v několika barevných provedeních což poskytuje ca. 162 různých provedení.
  Blokové sestavy – setové vestavěné kuchyně vč. el. spotřebičů Constructa (podmínkou) jsou dodávány za výrazného cenového zvýhodnění. Přesto zůstává zachována neomezená rozměrová variabilita a kvalita řady Creativ. Cca. 43 sestav každý v několika programech a barevných provedeních.

  Krátká přepravní vzdálenost ze SRN snižuje celkové dodací lhůty (4-5 týdnů od objednávky), redukuje možnost poškození při dopravě a výrazně zvyšuje flexibilitu při doobjednávkách.

  Historie
  Firma Schüller Möbelwerk KG sídlí v Bavorsku, má 750 zaměstnanců a může se pochlubit více jak sedmdesátiletou tradicí. Od počátku sedmdesátých let se specializuje na produkci vestavěných kuchyní. V evropském měřítku zaujímá přední místo mezi značkovými výrobci a patří mezi 5 největších producentů v SRN. Denní produkce činí 270-290 kuchyňských sestav.
  Firma Schüller vstoupila na český trh v. r. 2001/02 a v současné době má ca. 14 obchodních partnerů (exkluzivních showroomů Schüller) po celé České republice.

  Prodejna Praha
  Vinohradská 57, 120 00 Praha 2
  tel.: +420 739 058 067 - Ing. Sylvia Dvořáčková
  tel.: +420 739 058 062 - Petra Musilová
  tel.: +420 603 161 439 - Ing. Vladimír Schuster
  www.schueller.cz

  Správa domu

  První schůze vlastníků jednotek Residence Prokopova

  21.10.2009

  Dne 10.11. 2009 se konala první schůze vlastníků jednotek v kavárně Bagetka od 17.30 hodin.

  VELKÁ SLEVA POSLEDNÍHO BYTU 3+KK NA PRODEJ

  01.09.2013
  Poslední volný byt 3+kk nyní za skvělou cenu!